Puurkaevud
Puurkaevu hind

Kontakt

Kontakt

Puurkaevude Infoportaal (www.puurkaev.eu) on sõltumatu kontrollitud puurkaevude teemamaterjale koondav portaal Eestis, mis on esmane infoallikas puurkaevude ja valdkonna ettevõtete kohta infot otsivatele inimestele. Kõik avaldatud materjalid on viidatud teadaolevale algallikale. Anname endast alati parima, kuid ei garanteeri ega võta vastutust avaldatud materjalide sisu eest.

Meie eesmärk on adekvaatse infomaterjali levitamine, et kindlustada kvaliteetsed puurimislahendused ning seonduvalt looduskeskkonna heaolu. Oleme abiks olnud tuhandetele inimestele (statistika). Kuvatav reklaam aitab osaliselt katta serveri- ja arenduskulud, ühtlasi on see parim võimalus ettevõtetele enda tutvustamiseks. Oleme Google otsimootoris leitav näiteks märksõnade “puurkaev” ja “puurkaevu hind” alt. Teie ettepanekud infoportaali täiendamiseks, ettevõtete kataloogi uuendamiseks, koostööpakkumised ja kõik teised soovitused on alati oodatud aadressil kontakt (at) puurkaev.eu

Juhul, kui soovite hinnapäringut ja konsultatsiooni puurkaevu rajamiseks, siis on kõige parem viis pöörduda valdkonna ettevõtete poole: Puurkaevu hinnapäringu saatmine.