Puurkaevud
Puurkaevu hind

Hinnapäringu saatmine puurkaevu rajamiseks

Puurkaevu rajamise konsultatsioon ja hinnapäring toimuvad koostöös meie partneritega, kellel on Eestis pikaajaline kogemus. Vahel võib olla ühe puurija kogemus ja võimekus Põhja-Eestis puurimiseks suurem kui Lõuna-Eestis, teinekord vastupidi.

NB! Tulenevalt väga kõrgest töömahust ei jõua koostööpartnerid käesoleval hetkel tihti operatiivselt e-mailidele vastata ning kiirete hinnapäringute korral soovitame kindlasti helistada otse ettevõtetele! Ettevõtete kataloog asub siin.

Tänu vajalikule infopagasile oskavad valdkonnas pikaajaliselt tegutsenud ettevõtted pakkuda esialgse hinnakalkulatsiooni ning teha ettepanekud, milline lahendus võiks Teie oludes kõige paremini sobida. Teavitame Teid koheselt võimalustest vastavalt maakonnale ja aitame kokku viia kvalifitseeritud puurijaga.

Palume edastada võimalikult täpse soovide ja asukoha kirjelduse. Kui katastriüksuse tunnus pole teada, siis selle leiab maa-ameti kaardirakenduse katastriüksuse tunnuse otsingust (lehe avanemine võib aega võtta) http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis

Teie nimi *

E-mail *

Palun valige maakond * (edastame päringu vastava maakonna spetsialistile)

Päringu detailne sisu *

Palun vastage allolevale kontrollküsimusele *


// Päringu edastades nõustute meie Privaatsuspoliitikaga.